Як захистити свої пристрої від кібератак
У нашому огляді ми розглянемо як захистити свої пристрої від кібератак. Хакери і кіберзлочинці постійно шукають нові способи проникнення, один з яких нижче операційної системи ПК. Низькорівневі атаки часто використовують слабкі конфігурації системи і уразливості прошивки.
Ми вступили в нове десятиліття, і не буде помилкою заявити, що нове десятиліття принесло з собою кілька нових способів управління та ведення бізнесу. Більшість організацій працюють віддалено, щоб перейти до нових норм і підтримати безперервність бізнесу. Ці нові моделі віддаленої роботи створили кілька кінцевих точок в ланцюжках даних, надаючи зловмисникам не одну, а кілька точок доступу до ядра ІТ-інфраструктури — даних.
Хакери і кіберзлочинці постійно шукають нові способи проникнення, один з яких нижче операційної системи ПК. Низькорівневі атаки часто використовують слабкі конфігурації системи і уразливості прошивки. Хоча багато хто з цих атак можуть бути не такими сенсаційними, як програми-вимагачі, вони можуть бути ще більш руйнівними. Враховуючи ці загрози та той факт, що параметри безпеки організацій виходять за межі традиційних чотирьох стін своїх співробітників, ось чотири основні принципи, які слід враховувати з точки зору кібербезпеки:
Захист пристроїв вище і нижче операційної системи (ОС)
Крім наявності сучасних рішень для запобігання невідомих загроз і швидкого і ефективного реагування на атаки через кінцеву точку, мережу і хмара, ви також повинні вибирати пристрої, які мають можливості захисту і виявлення нижче ОС на рівні BIOS ПК, де ми спостерігаємо значне зростання атак. BIOS ПК знаходиться глибоко всередині ПК і управляє основними функціями, такими як завантаження ПК. Часто, коли комп’ютерна BIOS зламана, зловмисник залишається прихованим, в той час як ПК має обліковий доступ до мережі і даними.
Забезпечте фізичну безпеку пристрою і його даних
Фізичний захист пристрою так само важливий, як і кібербезпека, розгорнута на пристрої та всередині нього. Якщо ви використовуєте для роботи громадські місця, не забудьте використовувати екран конфіденційності, щоб ваші дані були захищені від сторонніх очей. Крім того, включення засобів виявлення вторгнення в корпус повідомить користувача і відправить попередження системному адміністратору, якщо має місце будь-яке фізичне втручання в пристрій.
Перейдіть до стратегії»пароль плюс”
Покращуйте паролі за допомогою біометричних даних, впроваджуйте багатофакторну аутентифікацію і використовуйте цифрові сертифікати для більш надійного захисту. Бар’єри щодо вартості та складності зникають, що полегшує впровадження таких біометричних даних, як відбитки пальців та розпізнавання обличчя.також розгляньте можливість використання менеджерів паролів для створення надійних, складних та унікальних паролів, які потім зберігаються в безпечному сховищі.
Регулярно навчайте співробітників розумним методам забезпечення безпеки
Це особливо важливо, коли багато хто працює вдома. Впроваджуйте програму навчання безпеки та включайте регулярні тести, такі як надсилання тестових фішингових листів, для підвищення кваліфікації співробітників. І не забувайте, що навчання безпеки однаково важливо для фахівців з безпеки та ІТ-менеджерів, як і для будь-якого іншого співробітника.
Забезпечте співіснування зручності використання та захисту. Навіть якщо у вас є кращі інструменти безпеки, якщо їх важко використовувати або знижувати продуктивність, ваші співробітники проігнорують їх або переможуть їх, що піддасть вашу організацію ризику. Успішні рішення безпеки повинні бути простими в розгортанні, обслуговуванні та використанні.
Ми знаємо, що ландшафт загроз постійно розвивається, тому гнучкість є ключовим моментом. Організації повинні оцінити наявні у них інструменти, інвестувати в майбутнє і не забути адаптуватися до ландшафту загроз. Зосередивши увагу на фундаментальних елементах, таких як п’ять, перераховані вище, ви можете забезпечити Впевнений старт своєї організації сьогодні і в майбутньому.